Krása začíná uvnitř

Diocel

Bioinformační kapky z bylin a éterických olejů pro ledviny a močový měchýř.

Diocel je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Koupit na e-shopu

Třetí přípravek v řadě účinného systému Regenerace ve Sféře.

Diocelem doporučíme ledvinám, ať si také udělají pořádek. Pro detoxikaci organizmu jsou ledviny a jejich správná funkce nesmírně důležitým orgánem. Mají na starosti vodní a minerálové hospodářství.

DIOCELEM POSÍLÍTE KONDICI LEDVIN A ENERGETIKU TĚLA.

Známý americký jasnovidec Edgar Cayce hovořil o nezbytné souhře mezi játry a ledvinami a zdůrazňoval, že nám tato dvojice orgánů tvoří v těle jakousi baterii, kde játra tvoří plus a ledviny mínus pól. Je jasné, že dobrý zdroj energie je potřebný.

Ledviny jsou dle čínské medicíny propojeny se "zvukovými čidly", koleny, klouby, kotníky a kontrolují dolní končetiny. Úklidem ledvin, ke kterému Diocel přispívá, dochází k obnovení sluchu, zastavuje se degenerace dalších částí kloubů, kostí a potlačují se otoky dolních končetin. Ledviny se též podílejí na krvetvorbě a přes nadledvinky jsou propojeny s hormonálním systémem. Kvalita našich vlasů je též závislá na správné funkci ledvin.

V ledvinách je uložena vrozená energie po rodičích, a tak je nutno, abychom ji šetřili, dále s ní dojedeme. Oslabením této vrozené energie dochází k postupné degeneraci organismu.

Směs fytolátek obsažených bylin:

 • PŮSOBÍ NA LEDVINY A MOČOVÝ MĚCHÝŘ
 • POMÁHAJÍ POSÍLIT STAV KOSTÍ, KLOUBŮ, VLASŮ, NEHTŮ A ZUBŮ
 • PŘISPÍVAJÍ K LEPŠÍ KRVETVORBĚ
 • POMÁHAJÍ ODSTRAŇOVAT TĚŽKÉ KOVY Z TĚLA

Obsažené éterické oleje:

 • PŘINÁŠÍ POZITIVNÍ POCITY A PŘISPÍVAJÍ K UVOLNĚNÍ OD STRACHU A FÓBIÍ

Diocel, ledviny a 5 elementů:

- obodbí ledvin je zima
- na ledviny působí chuť slaná (méně slaná funkci ledvin posiluje, velmi slaná utlumuje)
- dle orgánových hodin jsou od 17.00 do 19.00 ledviny v útlumu. To je také čas nejčastějšího výskytu ledvinových kolik.

Příklad projevů oslabených ledvin:

- tmavé váčky pod očima
- bolesti v kolenou
- šumění v uších
- studené ruce, nohy

Po očištění ledvin máme dobrý základ i pro správnou funkci lymfatického systému, který má spojitost s jejich činností. Musíme dobře pít, zejména čistou vodu, aby naše dva očištěné póly, a tím i baterie, byly dobře zality elektrolytem, vodou a výroba elektřiny probíhala bezchybně.

Diocel obsahuje celou řadu bylin, které tělo hluboce detoxikují. Napomáhají desenzibilizaci organismu při některých alergiích a astmatu, které mají spojitost s ledvinami. Astma je poslední projev formy alergie neléčeného chronického zánětu v těle.

Nebuďte na pochybách, že úklidem ve spodních patrech sféry se v horních nic neděje. Naopak, díky vzájemnému propojení se všude pracuje. Oslabení ledvin se též projevuje strachem a fobiemi. Posílením jejich meridiánu tyto projevy mizí.

Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Pyrrosia ligua, lopuch větší, zlatobýl obecný, tužebník jilmový, vrbovka malokvětá, turan kanadský, medvědice lékařská, vřes obecný, vrba bílá, kopřiva dvoudomá, kakost smrdutý, lnice obecná, jehlice trnitá, chrpa polní, svízel syřišťový, líh kvasný, fruktóza, voda
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek, děti od 6 let 2x denně 5 kapek

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.

Otázky a odpovědi z poradny

Aknézápal plicšpatné vyprazdňovánídva pejsci a kocourekAutoimunitní zánět štítné žlázychlad končetin a otoky očístřevní potížeDávkování diocelu při citlivé reakciStarší pesEstrogenBronchospasmus/astmaBOLESTI A OTOK KLOUBŮ NA RUKÁCH A OTOK KOTNÍKUBolesti páteře a problémy s trávenímchrbticaprosím o vybrání nejvhodnějšího přípravkuKontaktní alergieTehotenstvi MononukleozaDoporučenie produktumigrénaKterý výrobek užívat?Nadýmání, nadváha,únavapolycystická choroba ledvinbolesti v bederní oblasti,bolesti kyčlí zavodněníinfekce nebo zánět v nozePatní ostruha, astma Suché nekvalitní vlasymočový měchýřvýduť na mozkové tepnězánět tlustého střevapříčina svědění konečníku a nekdy až vnějších genitáliíneklidný spánekšediny ve vlasechChronický zánět močového měchýřeHubnutí, opakující se mykózy, padání vlasů, akné v zimním obdobíŠedivění vlasůzdravotní problémycysta na vaječníku + atop.ekzémnadváha, zažíváníPanická poruchanemuzu spatmaniodepresivni psychozaHarmonizace menstruačního cykluimunní zánět štítné žlázyAlergie versus detoxikaceDotazhereditarni spinocerebralni ataxiePadání vlasů, návaly horkaChronické srdeční selhání - reakce na Venisférpsik, nadoblickyAtopický ekzém od dětství do dospělostipískání v ušíchZtráta hlasupadání vlasů seboroická dermatitidaKřečové žílyLupybolest kolenebolest dutinbacil v hlenechporadit produktTetánia.Bolestivá menzesúzkostProsba o raduZvyseny krvny tlaknečistá pleť mé dceryvaginální mykozaopakované infekce močového měchýře, angínykřečové žílyZánět slinivkyhypothyreózaDiocelJaký přípravek si mám vybrat?DiocelŠtěpánkaMužské genitálie, oslabený organismus.Zdravotní problémyDiocel a Diocel biomineralSvrbenie a začervenanie očí,alergická nádcha.Kombinace přípravkůvýběr přípravkuAstma a zelený zákalchronický zánětalergieJuvenilní artritídabolest pravého kyčlePoranění měkkého kolenechronicky zanet mocovych cestAknéDoporučení produktůbolestivé bulky na braděBoreliózaRůže na noze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.