Krása začíná uvnitř

Baktevir

Účinné bioinformační bylinné kapky prospěšné v boji s viry a bakteriemi.

Bylinné bioinformační kapky Baktevir obsahují speciální komplex bylin, který je skvělým pomocníkem obzvláště v období "chřipkových epidemií". Koupit na e-shopu

Po čísle pět přejcházíme v sstému regenerace na "sací a okysličovací systém" - plíce.

Díky dýchání získává člověk další část energie. Smícháním vrozené energie ledvin, získané energie ze žaludku a plic se nám začne plnit meridián trojitého zářiče a energetický systém je připraven pro další činnost.

* Přípravek Baktevir obdržel v roce 2005 1. místo v kategorii "Nejlepší přírodní produkt" na mezinárodní výstavě ECOMED, Polsko.

BAKTEVIR - NEJLEPŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT ROKU 2005*.

O rozvod energie se starají naše rozvodné kabely - meridiány - energetické dráhy a transformační stanice - čakry. Jestliže jsou všechny meridiány, které Baktevir harmonizuje funkční, tak je správně zajištěna i maximální obranyschopnost těla. Tělo se tak dokáže velmi dobře bránit virózám, bakteriálním infekcím a nemocem z nachlazení.

Speciální komplex obsažených bylin:

 • JE POMOCNÍKEM V OBDOBÍ "CHŘIPKOVÝCH EPIDEMIÍ"
 • PEČUJE O DÝCHACÍ CESTY
 • NAPOMÁHÁ LIKVIDOVAT VIRY A BAKTERIE
 • PŘISPÍVÁ K RYCHLEJŠÍMU ZOTAVENÍ Z NACHLAZENÍ
 • PODPORUJE ODBOURÁNÍ ZÁCPY
 • POMÁHÁ K DOSAŽENÍ KVALITNÍ POKOŽKY

Baktevir, plíce a 5 elementů:

- období plic je podzim
- chuť působící na energetiku plic je pikantní (příliš pikantní chuť plíce oslabuje)
- orgánové hodiny uvádějí čas oslabení plic od 03.00 do 05.00 hodin

Baktevir pomáhá účinně likvidovat viry a bakterie. Při propuknutí nemoci ovlivňuje nepříjemné příznaky onemocnění a napomáhá k rychlému zotavení. Baktevir je účiiný při čištění organismu a navíc má blahodárný vliv na psychiku.

Dle poznatků čínské medicíny je kvalita pokožky úzce spojena s funkčností a energetikou plic a tlustého střeva. Být krásná znamená mít v pořádku plíce a tlusté střevo.

Vzít si Baktevir, znamená dát stranou smutek a připravit se s veselou tváří na nový den.

TIP PROTI ZÁCPĚ: 3x deně 15 kapek Bakteviru + 3x denně 2 kapsle přípravku Gerocel bioenzym.

Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Lišejník islandský, zvonovec čtyřlistý, houtuynie srdčitá, belamkanda čínská, růže stolistá, třapatka nachová, citroník rajský, sléz lesní, zimolez japonský, lékořice lysá, bez černý, slunečnice roční, čubet benedikt, chininovník lékařský, proskurník lékařský, líh kvasný, fruktóza, voda
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek, děti od 6 let 2x denně 10 kapek.
  Není určeno pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.