Krása začíná uvnitř

Astomin

Bioinformační kapky z bylin a éterických olejů podporující metabolismus.

Astomin je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Koupit na e-shopu

Astomin je čtvrtým v řadě přípravků účinné Regenerace ve Sféře.

Přípravkem číslo čtyři, Astomin, vyčistíme "směšovací energetický kotel" = žaludek. Hlavní funkcí žaludku je promíchání a natrávení přijaté stravy pomocí šťáv a kyseliny chlorovodíkové. Nehostinné prostředí zde zlikviduje některé druhy bakterií.

ASTOMIN PEČUJE O ŽALUDEK, SLINIVKU A PODPORUJE NÁŠ METABOLISMUS.

Párovým orgánem našeho zpracovatele, žaludku, je jeho věrný pomocník - slinivka, která má v některých případech spojitost s kvalitou povrchu našich sliznic. Na tomto úklidu velmi záleží, protože odtud se ze syrové stravy odčerpá část energie pro naše tělo. Samozřejmě nesmí tu být žádná díra a za regeneraci povrchu celého soustrojí se zde postará Astomin.

Dle čínské medicíny posílíme posilněním žaludku také veškeré sousedící orgány. V tomto kontextu je také žaludek spojen s krvetvorbou, činností mozku a hormnonálním systémem.

Směs obsažených bylin a éterických olejů:

 • MÁ VLIV NA CELOU ŘADU PARAZITŮ
 • JE ÚČINNÁ PŘI ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ SE ZAŽÍVÁNÍM
 • NAPOMÁHÁ PŘI OMEZENÍ PŘEKYSELENÍ ORGANISMU
 • PŘISPÍVÁ KE ZLEPŠENÍ METABOLISMU
 • DLE ČM PODPORUJE ČINNOST MOZKU A PAMĚŤ
 • POZITIVNĚ PŮSOBÍ NA PSYCHIKU ČLOVĚKA

Astomin, žaludek a 5 elementů:

- období žaludku je pozdní léto
- chuť ovlivňující energetiku žaludku je sladká
- dle orgánových hodin je žaludek v útlumu mezi 07.00 - 09.00 hodinou

Bioinformační bylinné kapky Astomin mají blahodárný vliv na funkci zažívacího ústrojí. Díky vysokému obsahu hořčin si poradí s jakoukoliv dietní chybou. Jeho hořká chuť je ideální pro žaludek a slinivku. Hořčiny mají také výborný vliv na správnou funkci metabolismu. Podporují vylučování žlučových kyselin čímž působí na lepší trávení, tvorbu žaludečních a slinivkových enzymů (důležité pro omezení vzniku diabetu), na nadýmání a mají též pozitivní vliv na srdce.

Obsažené fytolátky mají eliminační vliv na celou řadu parazitů. Vybrané rostliny Astominu obsahují též fytohormony a fytolátky, které se osvědčily při eliminaci intoxikace těla jídlem, drogami a alkoholem.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: galgán lékařský, Zanthoxylum piperitum, atraktylis velkoúborný, kosatec německý, koprníček čínský, puškvorec obecný, koptis čínský, lékořice uralská, Momordica charantia, bedrník větší, levandule lékařská, kopretina řimbaba, Uncaria tomentosa, děhel dahurský, hořec žlutý, líh kvasný, fruktóza, voda
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek, děti od 6 let 2x denně 10 kapek.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.