Krása začíná uvnitř

Androzin

Bioinformační bylinné kapky s fytohormony pro každého muže.

Bylinné bioinformační kapky Androzin mají pozitivní vliv zejména na mužský hormonální systém. Koupit na e-shopu

Když dokončíme osmou pozici Regenerace ve Sféře, přejdeme u mužů na číslo devět a u žen na číslo deset. Následující bioinformační produkty jsou tady proto, abychom měli ze života radost. Jsou to afrodiziaka a stimulancia. Jsou to Životabudiče!

Androzin je určen zejména pro muže, ale mohou jej užívat i ženy.

ANDROZIN VRÁTÍ DO ŽIVOTA KAŽDÉHO MUŽE.

Obsahuje rostliny s fytohormony, jež jsou podobné svojí strukturou lidským hormonům a tělo je dokáže využívat ve svůj prospěch při výrobě svých vlastních hormonů.

Dále obsahuje rostliny známé jako afrodiziaka a tonika s obsahem steroidních saponinů a ekdysteronů, kterým se též říká "hmyzí hormony". Svojí strukturou jsou podobné hormonům hmyzu, ale pochází z rostlin. Podporují tvorbu testosteronu, periferní prokrvení, krvetvorbu, okysličení krve, činnost plic a srdce. Androzin posiluje všechny funkce, které jsou důležité pro vysoký výkon, vytrvalost, sílu, růst, správnou výživu, růst svalů, kostry sportovce a celkově oslabeného jedince. Rostliny podporují periferní prokrvení, které je důležité pro zlepšení krevního oběhu, činnost mozku a citlivosti tkání při diabetu.

Obsažené byliny a fytohormony:

 • PŮSOBÍ NA MUŽSKÝ HORMONÁLNÍ SYSTÉM
 • PODPORUJÍ TVORBU TESTOSTERONU
 • NAPOMÁHAJÍ PŘI LÉČBĚ ZÁNĚTŮ LEDVIN A MOČOVÉHO MĚCHÝŘE
 • POZITIVNĚ PŮSOBÍ NA VÝKON A VYTRVALOST SPORTOVCŮ
 • PEČUJÍ O VÝŽIVU SVALŮ
 • PODPORUJÍ KREVNÍ OBĚH A ČINNOST MOZKU

Obsažené fytohormony mají celou řadu velmi prospěšných látek, podporují tvorbu testosteronu, obnovují kvalitu a výživu svalů, chrání kosti před degenerací. Dále byl vliv obsažených látek zaznamenán při bránění předčasného šedivění a padání vlasů. Skladbu Androzin kapek tvoří byliny, které jsou v alternativní medicíně aplikovány jako životabudič pro muže, který zvyšuje libido a funkci pohlavního orgánu, na zpomalení stárnutí a urychlení regenerace sil a energie.

Právě pro obsah některých fytohormonů je Androzin vhodný i pro ženy, zejména ty, které jsou silnější v bocích.

Osvědčená a velmi efektivní kombinace s afrodiziakálním účinkem je Androzin kapky + Gerocel kapsle. Zvyšuje celkově libido a funkci pohlavního orgánu.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Sarsaparilla veracruz, Dioscorea batata, Maytenus macrocarpa, Psoralea corylifolia, Ophiophogon japonicus, Tribulus terrestris, Achyrantes bidentata, Lycium chinense, slunečnice roční, máčka ladní, Panax ginseng, Epimedium sagitatum, Codonopsis pilosula, líh kvasný, fruktóza, voda
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.