Krása začíná uvnitř

Sféra 7 | Srdce, tenké střevo

Barva: červená
Číslo pozice: 7

Po prověření šesté pozice přejdeme do Sféry číslo sedm a

PROVEDEME AKTIVACI CENTRÁLY – MOZKU A ČERPADLA – SRDCE.

Sedmá Sféra je shodná číselně se sedmou čakrou, která nám otevírá brány dosud nepoznané. Přípravkem 7. Sféry je Venisfér, který doslova znamená přijít do vyšší sféry.

Očišťujeme řídící centrum, centrální počítač, obnovíme zastaralou kapacitu a nevyhovující paměť. Též očistíme všechny vojenské základny vojáků a dozorců čili kostní dřeň a T obranné lymfocyty. Zde si musíme nechat obzvlášť záležet a připravit imunitní systém pro naši stálou ochranu. Musíme být po všech stránkách náležitě připraveni. Zaktivujeme hormonální žlázy – hypofýzu, epifýzu a současně s nimi i šestou a sedmou čakru.

Ten, kdo umí pracovat s energiemi, může pomocí meditace probudit takzvanou "hadí sílu", která má svoje sídlo v oblasti kříže a pohlavních orgánů. Otevřením třetího oka, šestého energetického centra, které je v oblasti čela, se můžeme pokusit napojit i na astrální svět. Díky němu vstoupáme vzhůru. Je to, jako když si v domě zmáčkneme knoflík ve výtahu do sedmého patra. Z výšky máte větší rozhled a více toho uvidíte.

VYTAŽENÍ ENERGIE DO HORNÍCH POZIC NÁM UMOŽNÍ ZLEPŠIT DÁVNO ZAPOMENUTÉ SCHOPNOSTI, JAKO JE JASNOZŘIVOST, HLUBŠÍ CÍTĚNÍ, EMPATIE A MOŽNÁ UVIDÍTE A USLYŠÍTE VĚCI, KTERÉ JSTE DŘÍVE NEMOHLI ZACHYTIT.

Začneme například lépe vidět auru a svět kolem nás se objeví v jiném světle. Naše dřívější konání uvidíme jakoby z nadhledu a z jiné pozice.

Vše nám bude více jasné a celkově si můžeme zlepšit rozhodování a intuici. Na příval energie k vrcholu musíme být náležitě připraveni.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.