Krása začíná uvnitř

Sféra 4 | Žaludek, slezina, slinivka

Barva: béžová
Číslo pozice: 4

NYNÍ ČÍSLEM ČTYŘI VYČISTÍME „SMĚŠOVACÍ ENERGETICKÝ KOTEL" – ŽALUDEK.

Když posílíme žaludek, posílíme i všechny ostatní orgány kolem. Hlavní funkcí žaludku je promíchání a natrávení přijaté stravy pomocí šťáv a kyseliny chlorovodíkové. Nehostinné prostředí zde zlikviduje některé druhy bakterií.

Párovým orgánem našeho zpracovatele je jeho věrný pomocník – slinivka, která má v některých případech spojitost s kvalitou povrchu našich sliznic. Na tomto úklidu velmi záleží, protože odtud se ze syrové stravy odčerpá část energie pro naše tělo.

Samozřejmě nesmí tu být žádná díra a o regeneraci povrchu celého soustrojí se zde postará Astomin. Obsahuje fytolátky, které mají eliminační vliv na řadu parazitů. Když máte pocit, že jste snědli nějaké jídlo, které vám neudělá dobře, použijte tento přípravek, který může díky hořčinám vaši dietetickou chybu částečně napravit. Je nejvíce hořkým produktem, ale žaludek a slinivka to mají rády, včetně žlučníku a dvanáctníku. Hořčiny podpoří metabolismus a zpracování.

TUTO OBLAST SI MŮŽEME PŘEDSTAVIT JAKO OBOUSMĚRNÝ BERMUDSKÝ TROJÚHELNÍK, KDE VŠECHNO MIZÍ A ZÁROVEŇ VZNIKÁ.

Zde se pracuje společně na zpracování a výrobě části energie.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.