Krása začíná uvnitř

Sféra 11 | Tonikum, afrodiziakum

Barva: růžová
Číslo pozice: 11

Název Levamin je utvořen od slova levitace – vznášet se. Jestli má něco sílu, pak je to právě Levamin a jedenáctá pozice. Ve Sféře patří tento tonizátor mezi nejsilnější životabudiče.

Na obrázku 1 je umístěn ve spodní části, ale skutečnou pozici má jak dole, tak i nahoře.

JE SPOJOVACÍM ČLÁNKEM VRCHNÍ A SPODNÍ POZICE.

Při pravidelném užívání se z vás stává energetická sopka. Váš ochranný obal – aura – může být díky němu tak silný, že jste středem pozornosti ostatních, kteří lehce podléhají vašemu energetickému poli a rozhodnutím. Nikdy této síly nezneužívejte negativním způsobem! Jste tu od toho, abyste pomáhali slabším. Tvoření dobrých skutků vám bude odměnou.

Levamin je klid a pohoda, ochranný štít vůči cizím energetickým vetřelcům a ochrannou bariérou Sféry. Je to stimul všech pracovníků uvnitř.

TONIZUJE A HARMONIZUJE OSOBNOST. NAVOZUJE PŘÍJEMNÝ ENERGETICKÝ STAV.

Posiluje játra a žlučník, bystří všechny smysly, vnímání a všechno dění vidíte s nadhledem. Prohlubuje paměť a dává vám vnitřní sílu. Ne nadarmo má tento harmonizátor duše ve složení i na etiketě lotosový květ, symbol nejvyšší energie.

Lotos má zajímavou schopnost regenerace. Když mu záření poškodí DNA, dokáže si ji sám opravit. Není to úžasné?

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.