Krása začíná uvnitř

Detoxikace ledvin a regenerace močového měchýře

Když detoxikujeme, tak pořádně. Aby naše tělo tikalo jako správně načasované hodinky, nesmíme zapomenout na posílení ledvin.

Detoxikace-ledvin-ocista-mocoveho-mechyre-diochi

Pro detoxikaci organismu jsou ledviny a jejich správná funkce nesmírně důležitým orgánem. Mají na starosti vodní a minerálové hospodářství.

Z hlediska Čínské medicíny se pak v ledvinách nachází energie vrozená, a tudíž je třeba tento orgán neustále energeticky dobíjet. Slavný jasnovidec Edgar Cayce hovořil o nezbytné souhře mezi játry a ledvinami a zdůrazňoval, že nám tato dvojice orgánů tvoří v těle jakousi baterii, kde játra tvoří pól plus a ledviny minus. Je jasné, že dobrý zdroj energie je potřebný.

 

Detoxikace ledvin a močových cest

3. krok k celkové regeneraci

Diochi ve svém systému "Regenerace ve Sféře" působí nejen na jenotlivé orgány, hlavní oblastí jsou však energetické dráhy "Meridiány", které propojují několik orgánů najednou. Úspěšné detoxikace a regenerace organismu lze dosáhnout postupnou očistou těla ve 12ti krocích = Sférách.

 

SFÉRA 3 | OČISTA LEDVIN A MOČOVÝCH CEST

  • Ve schématu "Regenerace ve Sféře" je označena modrou barvou.
  • Modrá barva je hlavní barvou obalu přípravků, které na tuto Sféru působí.
  • Při působení ve Sféře 3 ovlivňujeme energetické dráhy:
    • Meridián ledvin
    • Meridián močového měchýře
    • Meridián plic

 

Účinnou regeneraci podpoříme přípravkem Diocel

Přírodní přípravek pro detoxikaci ledvin a močového měchýře

Ledviny jsou propojeny na naše „zvuková čidla", tedy uši a s úklidem ledvin dochází i k obnovení sluchu. Zastavuje se degenerace dalších částí kloubů a kostí. Doplněním energie v ledvinách a močovém měchýři se tělo zbavuje bolestí v kříži. Kvalita našich vlasů je též závislá na správné funkci ledvin.

Po očištění ledvin máme dobrý základ i pro správnou funkci lymfatického systému, který má spojitost s jejich činností.

MUSÍME DOBŘE PÍT, ZEJMÉNA ČISTOU VODU, ABY NAŠE DVA OČIŠTĚNÉ PÓLY, A TÍM I BATERIE, BYLY DOBŘE ZALITY ELEKTROLYTEM, VODOU, A VÝROBA ELEKTŘINY PROBÍHALA BEZCHYBNĚ.

Nebuďte na pochybách, že úklidem ve spodních patrech Sféry se v horních nic neděje. Naopak, díky vzájemnému propojení se všude pracuje.

Více informací o přípravku Diocel

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.