Krása začíná uvnitř

Detoxikace jater a žlučníku

Aby naše tělo lépe fungovalo, je třeba pořádně pročistit všechny filtry a vymýt z nich usazeniny. Pročistíme naše játra, aby opět fungovala co nejlépe a mohla kvalitně detoxikovat.

Detoxikace-jater-zlucniku-diochi

Když pomůžeme játrům, pročistíme rychleji celé tělo, játra jsou totiž jedním z hlavních orgánů pro celkovou detoxikaci těla. Játra nás zbavují zplodin v těle a odstraňují toxiny.

 

DETOXIKACE JATER A ŽLUČNÍKU

2. krok k celkové regeneraci

 

Diochi ve svém systému "Regenerace ve Sféře" působí nejen na jenotlivé orgány, hlavní oblastí jsou však energetické dráhy "Meridiány", které propojují několik orgánů najednou. Úspěšné detoxikace a regenerace organismu lze dosáhnout postupnou očistou těla ve 12ti krocích = Sférách.

 

Sféra 2 | očista jater a žlučníku

  • Ve schématu "Regenerace ve Sféře" je označena zelenou barvou.
  • Zelená barva je hlavní barvou obalu přípravků, které na tuto Sféru působí.
  • Při působení ve Sféře 2 ovlivňujeme energetické dráhy:
    • Meridián jater
    • Meridián žlučníku
 

 

Účinnou regeneraci podpoříme přípravkem Detoxin

Přírodní přípravek pro detoxikaci jater a žlučníku

Známý americký jasnovidec Edgar Cayce hovořil o nezbytné souhře mezi játry a ledvinami a zdůrazňoval, že nám tato dvojice orgánů tvoří v těle jakousi baterii, kde játra tvoří pól plus a ledviny minus.

Očistíme pól plus naší baterie a tělo nám začíná ožívat.

Detoxin nám pomůže očistit povrch a naši pokožku. Tam, kde jsou ekzémy a alergie, můžeme tělu při úklidu pomoci právě Detoxinem. Zlepšuje se zrak, naše „zraková čidla" jsou opět citlivější. Eliminuje se riziko vzniku degenerace kyčelních kloubů a šlach. Játra je důležité posilovat při neplodnosti a také při praskání cévek.

S Detoxinem provedeme desenzibilizaci organismu a připravíme žlučník tak, aby správně tvořil žlučové kyseliny. Strava musí být ve střevech správně fermentována, aby nezahnívala. Dočistíme s ním krev, aby mohla plnit svoji funkci lépe. Játrům se také říká ďáblova kuchyně. Není divu, tolik substancí pohromadě.

více informací o přípravku Detoxin

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.