Krása začíná uvnitř

Deviral plus - silnější Deviral

 

Deviral plus je bioinformační, posilující a detoxikační doplněk stravy vyrobený z rostlin. Rychle se vstřebává, navrací tělu svěžest a vitalitu.

Harmonizuje především meridián jater, žlučníku, tenkého a tlustého střeva, plic, srdce, žaludku, ledvin a močového měchýře. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí s disharmonií v těchto meridiánech a následujících oblastech. Oči, játra, trávicí a zažívací systém, čištění krve, ledviny, plíce, klouby, cévy, srdce, mozek, tlusté střevo, obranyschopnost organismu, zpomalení stárnutí a další systémy těla.

deviral plus upMERIDIÁN JATER

FYZICKÉ PROJEVY ENERGETICKÉ NEROVNOVÁHY A DALŠÍ POTÍŽE SPOJENÉ S JÁTRY:
Alergie, ekzémy, onemocnění šlach, kloubů a vaziva, světloplachost, rozostřené vidění, suchost očí, pocity plnosti v podžebří, zvracení, zácpa, průjmy, poruchy trávení, zvýšená únava a nespavost. Otok šourku u mužů a podbřišku u žen, obličej je suchý a má barvu prachu. Měkké,
slabé, křehké nehty, vlasy bez lesku.

PSYCHICKÉ PROJEVY ENERGETICKÉ NEROVNOVÁHY:
Vztek, výbuchy zuřivosti, impulzivní projevy, podrážděnost, přecitlivělost na hluk, silné vůně a chuti, nadměrná sebekontrola, nevyrovnané chování a emoce, zvýšená frustrace, nepružnost myšlení, přepracovanost s neschopností uvolnit se, přílišné plány, pocit slabého sebeovládání.

MERIDIÁN ŽLUČNÍKU

FYZICKÉ PROJEVY ENERGETICKÉ NEROVNOVÁHY:
Bolest pod pravým žeberním obloukem, rozpad kyčelních kloubů – první začíná bolet většinou pravý kyčel, dysfunkce žlučníku, žlučové kameny, hořkost v ústech. Když se češete, mohou vás bolet vlasové kořínky. Bolest vnějších koutků očí, hlavy, která se vyskytuje v oblasti ucha a vystřeluje směrem ke krční páteři, vysychání pokožky, zvadlá barva obličeje, povrchu chybí mastnota a vláha. Pocit horka stoupajícího po vnější straně lýtka a stehna. Dochází také k působení na stav kostí, i když tato funkce
náleží ledvinám. Ztuhlost šíje a ramen, bolestivý́ otok v jamce nad klíční kostí a v podpaží, zánět uzlin v podpaží nebo na krku, samovolné pocení, nepohyblivost prstu vedle malíčku u nohy.

PSYCHICKÉ PROJEVY ENERGETICKÉ NEROVNOVÁHY:
Zvýšená pozornost vůči detailům – puntičkářství, časté vzdychání, nedostatek tvořivosti, nesamostatný́ úsudek, zamlžené myšlení, neschopnost praktického uskutečnění životních plánů, nadměrné přebírání zodpovědnosti, chronická nespokojenost, netrpělivost, ustavičná vznětlivost.

ROSTLINNÉ FYTOLÁTKY SE DÁLE MOHOU UPLATNIT PŘI:
• virových infekcích jater
• hepatitidách, zejména chronické hepatitidě typu A, B a C
• zánětlivých procesech
• menstruačních potížích
• menopauze
• celkové detoxikaci
• celkové vyčerpanosti.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.