Krása začíná uvnitř

Jak vybírat výrobek Diochi?

Doporučujeme navštívit některou z našich prodejen, dohodnout si schůzku s poradcem nebo zaslat dotaz do naší poradny.

 

 • Přípravky k regeneracicat1

  Základní řada přírodních bioinformačních bylinných kapek, jejichž složení je velmi prospěšné lidskému organismu. Tyto přípravky tvoří regenerační a detoxikační systém „Regenerace ve Sféře“.
 • BIOINFORMAČNÍ SPECIALITYcat1

  Bioinformační speciality tvoří tzv. „Strážci pozic“, velmi silně koncentrované produkty, které umocňují působení celého regeneračního a detoxikačního systému Diochi "Regenerace ve Sféře".
 • Bioinformační kosmetikacat1

  Bioinformační bylinná a ozónová kosmetika Diochi harmonizuje energetické dráhy člověka a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka. Hluboce čistí a detoxikuje.
 • Bylinné čajecat1

  Přírodní bylinné čaje Diochi obsahují rostliny, které jsou díky svým pozitivním účinkům na lidský organismus využívány při tradiční, alternativní či čínské medicíně. Podporují účinnost přípravků Diochi.

Praktické využití preparátů Diochi

Sem prosím přesunout PDF prohlížečku, která je na starém webu zde: http://www.diochi.cz/katalog-vyrobku-diochi/item/158-pouziti-pripravku-diochi-v-praxi Pokud je to problém, tak sem dát zatím dokument alespoň v PDF ke stažení.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.