Krása začíná uvnitř

PF 2017

 

Vážení přátel přípravků Diochi,

 

vítám vás v roce 2017, který osobně považuji za velice zlomový nejen pro Diochi, ale pro celou společnost. Rok 2017 očekávám více emotivní než období předchozí. Podnětů je kolem nás víc než si dokážeme připustit.

 

V Diochi jsme připraveni.

Již v roce 2015 jsme v Diochi začali pracovat na tom, abychom vytvořili dlouhodobě stabilní prostředí ve všech obchodních zastoupeních naší společnosti. Při této globální stabilizaci se však v druhé polovině roku 2016 objevila řada nepříjemných faktorů, které rozhodly o celkové mezinárodní reformě bodového a cenového vyjádření přípravků Diochi, která je v platnosti od 1. 11. 2016 .

Bodová a cenová aktualizace/reforma je základem pro nové atraktivní motivační programy, které postupně nasadíme od 2. kvartálu roku 2017. Těšit se můžete na cílené motivace pro 1) poradce, kteří s přípravky Diochi obchodují, 2) na ty z vás, kteří Diochi používáte ve své praxi a 3) členy, kteří si kupují přípravky pro potřebu svou i svých blízkých.

 

Rok 2017 je ve znamení vzdělávání a propagačních materiálů.

Marketingové oddělní pro vás a vaše klienty připravila řadu nových propagačních materiálů, jako například produktový letáček ke každému z přípravků samostatně.

 

Časopis „Sféra“ bude pro vás připravena každý měsíc a speciál „Krása začíná uvnitř“ vyjde rovněž dvakrát do roka. Sféru plánujeme v roce 2017 výrazně posílit v jeho elektronické podobě.

 

Pan Vladimír Ďurina se ujal úkolu vlastními silami aktualizovat a rozšířit brožuru „Meridiány“ včetně celé řady zajímavých ilustrací. Redakce Sféry nezůstává pozadu a připravuje další brožury, z nichž jedna se týká reflexní terapie.

 

Diochi v roce 2017 posílí v internetové komunikaci rozšířením o encyklopedii a řadu praktických informací včetně propojení s konkrétními přípravky a internetovým obchodem, který bude zároveň objednávkovým systémem pro jednotlivé prodejny. V praxi si budete moci objednat zboží přes internet a vyzvednout jej na své oblíbené prodejně, nebo nechat zaslat domů.

 

Určitou reformu podstoupil i vzdělávací program Diochi.

 

Vážíme si vás, našich partnerů, a stejně tak našich prodejců, proto se neustále pracuje na praktických rozšířeních nového prodejního systému včetně internetového osobního účtu Web Client.

 

V roce 2015 nastavená laťka kvality přípravků Diochi, včetně dosažení ideálního obsahu kvasného lihu 22,5% v bylinných kapkách Diochi byla v roce 2016 mnohokrát překročena a to bez vlivu na cenu výrobku. Poslední přípravek, který se ještě dnes vyskytuje s 28% je DiNAvir. V roce 2017 však bude i on upraven na 22,5% a podle získaných zkušeností s jinými bylinnými kapkami, i zde dojde k příjemné změně chuti a zvýšení účinnosti.

Závěrem mi dovolte vyjádřit svou hrdost na tým zaměstnanců Diochi, kteří za poslední dva roky učinili výrazné pokroky a podařilo se jim odvést pořádný kus práce, který společnost Diochi nejen posiluje, ale rovněž jí udává další rozměr.

 

Poděkování si v neposlední řadě zaslouží vedoucí prodejen Sféra Klubů Diochi, kteří jsou pro nás každý den významnou oporou.

 

Děkuji vám všem,

jménem svým, zaměstnanců a majitelů společnosti Diochi,

za podporu, věrnost, spolupráci a určitou míru drobné trpělivosti v roce 2016

 

Štefan Novák

generální ředitel, jednatel

 

Zveřejněno v Aktuality a zajímavosti

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.