Krása začíná uvnitř

Vista Clear

Bioinformační kapsle z léčivých bylin a éterických olejů pro svěžest a vitalitu.

Bioinformační posilující doplněk stravy Vista Clear je vyroben z rostlin a éterických olejů, které navrací tělu svěžest a vitalitu. Koupit na e-shopu

Působí blahodárně na funkci jater, žlučníku a ledvin.

Při pravidelném užívání má Vista Clear vliv na zlepšování zraku, dále pomáhá při zvýšené hladině cholesterolu a cukru v krvi, zánětech, bakteriálních a virových infektech a alergiích.

VISTA CLEAR NA CIVILIZAČNÍ CHOROBY.

Obsažené rosliny a éterické oleje:

 • PODPORUJÍ FUNKCI JATER A ŽLUČNÍKU
 • NAPOMÁHAJÍ KE SNÍŽENÍ HLADINY CHOLESTEROLU
 • MAJÍ POZITIVNÍ VLIV NA ZLEPŠENÍ ZRAKU
 • ÚČINNĚ PŮSOBÍ PŘI PRŮJMOVÝCH ONEMOCNĚNÍCH
 • PŘISPÍVAJÍ KE ZMÍRNĚNÍ BOLESTI ZAD A KLOUBŮ

Proč VistaClear?

Mnoho civilizačních chorob se projevuje degenerací očí – horším zrakem, uší – špatným sluchem, degenerací kostí, kloubů, srdce a cév, vysokým tlakem, senilitou, žlučníkovými, ledvinovými a trávicími potížemi, jako jsou například průjmy, zácpa a psychické potíže. A všude kolem nás je stres. S větší mírou stresu pak klesá i funkce imunitního systému.

Jednou je člověk výbušný a vzteklý a jednou zase smutný se strachem z budoucnosti. Život nám může připravit různé životní situace, které pak ovlivňují i naši psychiku. Snažte se být vyrovnaní a v pohodě. Jedině tak se dají řešit různé životní a zdravotní situace.

V žádném věku nepatří člověk do starého železa. Nemocný člověk je jen jako starší auto. Někdy potřebuje pouze umýt a natankovat pohonné hmoty, ale vždy potřebuje vlídné zacházení, ale i trochu trpělivosti, lásku a něhu. Avšak ať jsme staří nebo mladí, měli bychom mít vždy pozitivní přístup k životu a vyhýbat se stresovým situacím. Degenerativní choroby mohou postihovat i mladé lidi a dlouhodobý stres může být jejich příčinou.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Brusnice borůvka, vilín virginský, kaštan koňský, meduňka lékařská, harpagofyt ležatý
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 2 kapsle, děti od 6 let 3x denně 1 kapsle, děti od 3 let 1 kapsle 1x denně.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi

Otázky a odpovědi z poradny

gynekologické obtížeTvorba alveolární kosti ortodontickým posunemštítna žľazakrvácení z dělohyVysoký nitrooční tlakVLASY VYPADLÉ DO KOLEČKAVnitřní uchoaknéRevmatoidní artritidaAlergiegynekologické problémy, estrozinEndometrióza a tvorba cýstRekonvalescence po operaci tlustého střevacysty na vaječnícíchbolesti nohou při diagnóze fibróza kostní dřeněÚnava, přibírání na váze, zadržování tekutinČastá rýmaStarší pesautoimunitne ochoreniavrasky Starší psíkEstrogenMyom/padání vlasůšumění v uších,kolísavý tlakužívání přípravků detoxin a vista clearcysta Slinovkové enzymyPORUCHA MENSTR.CYKLUKontaktní alergieneplodnostopar na rtechBolesti páteře a vyšší tlakMononukleozaNadměrné nadýmání + zánět močového měchýřeDoporučenie produktuopakované infekce moč. cestnadváhaštítná žláza + klimakteriumNadýmání, nadváha,únavarekonvalescencelymfaticke uzlinybolesti v bederní oblasti,bolesti kyčlí zadost o raduHladina kalia v krviočioteklé nártymimomenstr. krváceníPatní ostruha, astma hormonální problém - neovuluji-nedostatek progesteronuvýduť na mozkové tepnězánět tlustého střevaregenerace po rakovině a ozařováníKostrč, zuby a levé podžebříZlatý stafylokokDoporučení přípravkůŠedý zákalChronický zánět močového měchýřevýber produktu stutna zlaza/parazite/plisne ve strevech/pochvereuma, vysoký tkOpakovane opary a vycerpanicysta na vaječníku + atop.ekzémúnava,ospalostAbsces, bolest očíPolypy na nosní sliznicizdravotní komplikaceTROMBÓZA V NOZE PO ÚRAZUGynekologické problemyAdenomyoza dělohydotazLéčba aknésarkodioza ŘEČAtopický ekzém od dětství do dospělostipískání v ušíchZtráta hlasuúnava a nesoustředěnostmyomyReflux jícnu, překyselení žaludku + hučení v uších a zhoršení sluchuOtoky víček a ekzémbolest očínempravidelný cykluscoronavirusbolest dutinporadit produktneschopnost otehotnetPigmentové skvrnyBrneni rukyPosílení imunityOtěhotnění vaginální mykozaRegenerace po operaci varixůUrologickogynekologické problémyotoky rukou, slabé roztřepené nehtymigrény, premenstruační syndromLupenka a plíseň na nehtechsnížená funkce štítné žlázyLymfatický systém, očista střev, detoxikaceZdravotní problémyaknéposílení psychikyDIABETESmimomenstruacni krvaceni, hluboke akneSyndrom suchého okaCholesterolDetoxikaceEstrozin

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.