Krása začíná uvnitř

Diocel Biominerál

Multiminerálové kapky s pozitivními účinky pro lidský organismus.

Diocel biominerál je přírodní bioinformační multiminerálový doplněk stravy, který obsahuje vyváženou skladbu přírodních koloidních minerálů v organické forměKoupit na e-shopu

Doplňuje tělu důležité organominerály, které jsou potřebné pro životní funkce našich buněk. Velmi dobře se vstřebává a napomáhá udržovat alkalické prostředí krve.

Diocel biominerál doporučejeme také sportovcům na přípravu "iontového nápoje".

DIOCEL BIOMINERÁL - ZDROJ PŘÍRODNÍCH MINERÁLŮ.

Organominerály napomáhají tělu udržet perfektní bioelektrickou rovnováhu, která je základem dobrého zdraví a dlouhého života. Diocel biominerál je mocné stimulans životní energie ledvin a močového měchýře.

Obsažené minerály:

 • DOPLŇUJÍ TĚLU ŘADU KOLOIDNÍCH MINERÁLŮ
 • POMÁHAJÍ VYUŽÍT PŘÍNOS VITAMÍNŮ A DALŠÍCH LÁTEK
 • PODPORUJÍ FUNKCI LEDVIN A MOČOVÉHO MĚCHÝŘE
 • JSOU PŘÍNOSEM PRO ZLEPŠENÍ STAVU KOSTÍ, KLOUBŮ, VLASŮ A NEHTŮ
 • ŠUNGIT MÁ BAKTERICIDNÍ A ANTIMIKROBIÁLNÍ ÚČINKY

Obsažené minerály jsou účinné při snižování rizik vzniku osteoporózy, artróz, diabetu, alergií, kožních chorob, chudokrevnosti a nedostatečné minerální výživě tkání. V přípravku jsou obsažené takové látky, které se v alternativní medicíně aplikují na podporu zlepšení stavu kostí, kloubů, vlasů, pokožky, nehtů a všech tkání těla.

Enzymy jsou v těle produkovány pouze za přítomnosti koloidních stopových minerálů. Bioaktivní forma minerálů je buď základní částí každého enzymu, nebo s ní vzájemně působí. Například koloidní hořčík je znám jako podstatná část řady enzymů, které kontrolují (řídí) mnoho různých tělesných funkcí.

Organominerály napomáhají regulovat hormonální činnost endokrinního systému těla. Dále hrají důležitou roli při syntéze DNA.

Zajímavou a důležitou vlastností koloidních minerálů ze Šungitu je jejich vytěsňovací schopnost. Koloidní minerál dokáže velmi dobře nahradit pozici anorganické formy minerálu, a tak například koloidním železem vytěsníme anorganické a takto bychom mohli pokračovat dále. Tím se projevují u koloidní formy minerálů jejich detoxikační vlastnosti. Všechny prvky v koloidní formě použije tělo na vyloučení odpadní anorganické a toxické formy těchto prvků. Jsme tedy u zrodu toho, jak snadno a rychle doplnit tělu životní energii.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

 • Složení: Směs organických kyselin, macerát karbonsilikátové drti.
 • Dávkování: Dospělí: 3x denně 10-20 kapek, děti od 6 let 3x denně 7 kapek, děti od 3 let 3x denně 5 kapek.

  V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

  Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

  V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

  Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi

Otázky a odpovědi z poradny

otékání nohouOČISTA LYMFATICKÉHO A ENDOKR . SYSTÉMUbiele škvrny na kožiDotazSluneční alergieestrozintukový nádor v pravém uchuAndrozinschizofrenieVaginální herpesbílé krvinkyklíštěpotratyvýtokyKvasinkové infekceŘídnutí vlasůTenosový loket-pravá ruka,bolest pod žebry,nadýmáníspravna funkce vaječníkůvysoký krevní tlak, výrůstky na nártuDnaDiabetesgynekologická mykózaNedostatek železaParadentózazánět slinivky,úbytek vlasůUvolněný zub jednička vpravo dole.Steatóza - ztukovatění jaterAknédetoxinNádorpadání vlasůpleťbolestivé zubní krčkyOparyPřetrvávající zácpamenstruaceHormonyneustale tocenie hlavy a trpnutie noh az bolesti kosti pretrvavajuce vyse tyzdnazelený zákalProblém so zubamiZrakvyrážkaPsychické problémyPovadla pletBrní rukaProzbaotosklerózaLEVAMINHormonální nerovnováhapříštitné tělísko u štítné žlázyÚporné bolesti pravé strany hlavyvlasyKterý produkt je pro mě vhodný?vynechání menstruaceCandidapřibírání na váze,patní ostruha,astmapřípravky Diochi?Kvasinkykombinace pripravku ze zakl, radyÚnik močiPracovní blokvýber produktu stutna zlaza/parazite/plisne ve strevech/pochve400 vlasu za denČervené dlaně a chodidlaŠpatná pleťVlasy a návalyhučení v ušíchprosím o raduMočové cesty, vlasyBolest žaludkuBolesti kloubůVypadavani vlasu, nespavostNadměrné pocení nohouKloubyšpinění místo menstruaceLedvinove kameny Příštítná tělískavýtokPatní ostruhaledvinový kámenotoky na lícních kostechCysty v prsou, polypy v deloze a opakovane zanety mocoveho mechyreLupyŽelezoporadit produktúnavavlasy a zelezotrombózaúnava, chutě na sladkéžlučníkový kámenDotaz na EstrozinNeustálé aknéRůst vlasůbolest pod zebry Ureaplasma, Mycoplasmaimunita a vlasyEstrozinVypadávání vlasůDiocel a Diocel biomineralVaginální mykóza

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.