Krása začíná uvnitř

Deviral plus

Bioinformační bylinné kapsle, které obsahují byliny s výraznými antivirovými účinky.

Přírodní bioinformační kapsle Deviral plus obsahují byliny, které se v alternativní medicíně používají pro své výrazné antivirové účinky, které zasahují mnoho virů, a jsou tak nepostradatelným pomocníkem v "chřipkovém období". Koupit na e-shopu

Ve středověku se tradovalo: „Budeš-li mít v kapse kořen kuklíku městského, nechají tě ďáblové a jedovatá zvířata na pokoji", což svědčí o popularitě této rostliny, jež je aktivní složkou Deviralu plus, již v dávných dobách.

DEVIRAL PLUS PRO HLUBOKOU DETOXIKACI A ČISTOTU TĚLA.

Deviral plus svým složením pomáhá udržovat čistotu celého organismu, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu vůči různým virům bakteriím. Účinek obsažených bylin se pozitivně zobrazuje také v posílení jater při hepatitidách, zraku, cév a při snížení rizik vzniku alergických reakcí. Své účinky prokazuje také při průjmových a trávicích onemocněních, stejně jako při snižování horečky a celkovému zlepšení dýchání.

Byliny obsažené v kapslích Deviral plus:

  • PROKAZUJÍ VÝRAZNÉ ANTIVIROVÉ ÚČINKY
  • NAPOMÁHAJÍ KE SNIŽOVÁNÍ HOREČKY
  • JSOU POMOCNÍKEM V "CHŘIPKOVÝCH OBDOBÍCH"
  • SE OSVĚDČUJÍ PŘI POTLAČENÍ ALERGIÍ
  • PODPORUJÍ PLÍCE A DÝCHÁNÍ
  • ZEVNĚ LZE POUŽÍT JAKO ZÁSYP NA EXZÉMY

Deviral plus můžete použít i do koupele pro vylepšení vzhledu pokožky a také abychom se cítili lépe, když máme depresivní nálady. V tom případě použijte do koupele 6 kapek Nervaminu a 2 kapsle Deviralu.

Nebo 1–2 kapsle rozpuštěné ve vodě můžeme použít pro výplach dutiny, nosní, ústní a hrdla jako kloktadlo a při ekzémech a špatně se hojících bércových vředech. Na některá malá nehojící se místa na kůži ho lze použít i jako minizásyp.

Proč použít Deviral plus?

Člověk se někdy snaží, jí zdravě, sportuje a stejně se jeho stav nelepší. Možná že chyba není ve vašem zdravém životním stylu, ale přímo ve vašem energetickém systému, který poklesl v některých částech vašeho těla natolik, že se v něm namnožily určité typy virů. Na egyptských papyrech z 26. století před naším letopočtem je zmínka o řepíku jako o rostlině, která léčí oči. Král pontský Mitridates Eupator ji dovezl do Evropy ze severní Afriky. Již v letech 111– 63 před naším letopočtem ho používal proti otravám. Řepík lékařský neboli Agrimonia eupatoria má po něm druhé jméno. Známý učenec Dioskorides jej používal jako univerzální čistič a Hildegarda svatá abatyše jej používala s úspěchem na snižování horečky, zřejmě pro obsah kyseliny salicylové a kvůli dalším fytolátkám s antivirovými účinky, které zasahují řadu virů, například herpesviry, viry hepatitidy B, RSV vir způsobující dýchací potíže a řadu dalších. Osvědčil se jí při ledvinových kolikách, nočním pomočování, diabetu, žaludečních křečích a problémech s ledvinami a játry.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Otázky a odpovědi z poradny

Plíseň na nehtech na nohoudráždivý tračník- průjemzadrzovani vodyzápal plicalopecie areatavaginální infekceAutoimunitní zánět štítné žlázyReflux,zánět žaludkurýmaZvýšená teplotazranění a nebo žlučník,žaludekAstmabradavicePlícní chlamydieRegenerace sliznice dělohyBronchospasmus/astmaBOLESTI A OTOK KLOUBŮ NA RUKÁCH A OTOK KOTNÍKUzákaznice mého kosmetického salonkuChlamydiečrevní parazityBolesti páteře a problémy s trávenímBronchiektázierosaceaKterý výrobek užívat?Slinivka břišníNedaří se mi zhubnoutpolycystická choroba ledvinBolesti zaludku, stres, opozdena menstruaceneuspokojivé výsledky léčby rakovinyDlouhodobá únavaboreliesvědivá vyrážka na těleAko pokračovaťAlergie roztočesvědění pokožkybolest zad, opary, patní ostruharada- co užívat za produktyDiabetes mellitus I.typu - syn 12 lettlusté střevopřípravek proti chlamydiím Autoimunitní zánět ŠŽBolest na levé straně břicha pod žebryŠedivění vlasůChronicka borelioza,chlamydie,toxoplazmoza,Vřed na dvanáctníku a helikobaktervysoky krevní tlakmenopauza,bolesti kloubunemoci jaterPMSbartonellaŽádost o kontrolu souč.stavu po dobrání produktů Diocel 3 lahvičky, Deviral 4balení, TCD4 Imuserol1 balení,Viraimun 1balení,čaj Achyro, NespavostPásový oparČasté nemociSvědění hlavybacil v hlenechTetánia.Bolestivá menzesNepravidelná stoliceKarpályZápachDiagnostikakřečové žílynafoukle bricho Plisne, kvasinky, bolesti kloubuParazitČasté virózy, vyčerpanost, pomalé zažívanímykózyChronické mykózy a záněty močových cestVaginalna candidaPlíseň v organizmu z rozboru krveParazity

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.