Krása začíná uvnitř

CDF kapsle

Jedinečný bioinformační přírodní produkt s vitamínem C s postupným uvolňováním, vitamínem D, B2, esterem vitamínu C, flavonoidy z černého bez a vinných hroznů a směsí přírodních silic. Vyvinuto laboratořemi Diochi pro účinné osvěžení, energii a krásu.

Revoluční přírodní produkt CDF jsou maximálně přírodní bioinformační kapsle s vitamínem C s postupným uvolňováním, esterem vitamínu C a flavonoidy. CDF bylo vyvinuto pro dodání vaše osvěžení, energii a krásu.
Koupit na e-shopu

Unikátní vitaminový přípravek s flavonoidy, přídoními silicemi, vitamíny krásy a dlouhověkosti.

Obsažené látky v CDF:

 • Vitamíny krásy – Vitamin C (s postupným uvolňováním 8-12 hodin), askorbylpalmitát ester Vitaminu C
 • Vitamíny dlouhověkosti – Vitamin D3, Vitamin B-2 (Riboflavin),
 • Flavonoidy - Flavonoidy z černého bezu, flavonoidy z vinných hroznů (Resveratrol)
 • Směs přírodních silic - Tea trea, Myrha obecná, Vavřín vznešený

Účinky obsažených látek v CDF:

 • působí jako silný antioxidant
 • májí antivirové, antibakteriální, antimykotické účinky a antiparazitální účinky
 • preventivně posilňují imunitu a energetický metabolismus
 • zháší volné radikály, urychlují léčbu zánětu a chorob, regeneraci po operacích
 • zlepšují stav CNS, tkání, svalů, kostí, vazů, chrupavek, cév, kůže a vlasů
 • příznivě ovlivňují hladinu cukru v krvi
 • brání vzniku skorbutu (kurdějím)
 • snižují hladinu LDL cholesterolu
 • napomáhají mírně snížit krevní tlak
 • mají analgetické účinky při bolestech
 • podporují regeneraci vitaminu E
 • zlepšují psychiku
 • působí proti stresu a depresi
 • preventivní protirakovinné účinky
 • napomáhají při migrénách
 • zpomalují stárnutí

"CDF VAŠE VLNA OSVĚŽENÍ, ENERGIE A KRÁSY."

CDF harmonizuje především energetickou dráhu – meridián ledvin a močového měchýře, tlustého střeva, třech zářičů, sleziny, slinivky, žaludku, srdce, osrdečníku a další meridiány. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech. Každá dávka vitaminu C se v těle projeví jako vlna osvěžení a příliv energie.

Rostlinné fytolátky a vitaminy bioinformačního produktu CDF se dále mohou uplatnit při procesech stárnutí, slabé tvorbě kolagenu a zvýšené tvorbě vrásek. Pro snížení počtu zubních kazů, vysoké hladiny cukru a LDL cholesterolu v krvi, při nízkém stavu energie, celkové regeneraci při všech různých chorobách, problémech s lymfatickým a CNS systémem, roztroušené skleróze, borelióze, problémech s kostní dření a krvetvorby, nízké imunitě. Pro silné antioxidační účinky se CDF může brát jako základní produkt krásy a dlouhověkosti.

 

Vladimír Ďurina doporučuje:

Máte problémy s krvetvorbou?

Diocel + Diocel Biominerál + CDF + Tromboserin multivitamín

Chcete zlepšení stavu chrupavek, kostí, zubů a pokožky? Chybí vám vápník?
Při nedostatku vstřebávání vápníků - CDF, Diocel Supracid, Diocel kapky, případně Diocel Biominerál.

Kouříte?

Cigaretový kouř obsahuje vysoký podíl těžkých kovů. Jedním z těchto toxických kovů je olovo. Vitamin C může toto olovo vázat a usnadnit jeho vyloučení.

Při detoxikaci od těžkých kovů kombinujte: CDF + Diocel kapky + Gerocel Bioenzym, nebo Intocel kapsle.

 Snižování hladiny krevního LDL cholesterolu
Kombinujte CDF + Tromboserin multivitamín + T CD4 Imuserol + Detoxin kapky

Jak neutralizovat karcinogenní nitrosaminy v uzeninách?

Doporučujeme CDF + Levamin kapky. Oba přípravky obsahují látky, které je napomáhají neutralizovat a eliminovat karcinogenní nitrosaminy ve střevech.

Použití, princip harmonizace těla a reverze:

Posilující bioinformační přípravky firmy Diochi působí na živé organismy v několika úrovních současně. Díky širokému spektru obsahových látek rostlin a bioinformací přípravky harmonizují meridiány a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka. Hluboce jej detoxikují, zásobují fytominerály, biolátkami a napomáhají jej rychle regenerovat jak po stránce fyzické, tak psychické. Člověk si sám dokáže díky předkládaným informacím z přípravků rychle oživit svoje samoregenerační schopnosti a následně svoje tělo uvede do harmonického stavu. Vše se děje přes vyvolání větší nebo menší reverzní reakce organismu, kdy může dojít k přechodnému zhoršení stavu. Jestliže není tato reakce příliš silná, je pouze pozitivní stránkou spuštění samoregeneračního procesu. V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 1x denně 1 kapsli, nebo i 1 kapsli obden. Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte zpočátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více. Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce v klubu Sféra Diochi.

 Podpořte své samoregenerační schopnosti, zpomalte stárnutí a zvyšte svoji vitalitu.

Krása začíná uvnitř®

 

 • 1 kapsle obsahuje: Vitamín C (L-askorbová kysselina), Ester vitamínu C (Askorbát vápenatý), Vinné hrozny - extrakt, Černý bez - extrakt, Vitamín B2 (Riboflavin), Vitamín D (Cholekalciferol). Obal kapsle: Matrodextrin, Želatina 1 kapsle obsahuje min. 700 mg směsi Počet kapslí v balení: 80 ks
 • Dospělí: 1-2 kapsle 1-2x denně Děti od 6 let: 1 kapsle 1-2x denně Uživejte v průběhu jídla, dostatečně zapijte vodou. Po 3 týdnech užívání následuje vždy 1 týden pauza. Při projevu jakkoliv nepříznivých účinků užívání přípravků přerušit. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Upozornění: Nepřekračovat doporučené dávkování! Není určeno dětem do 6 let, těhotné a kojící ženy! Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek není náhradou pestré stravy! Neobsahuje žádná přídavná sladidla ani konzervační látky.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.